top of page

ZABIEG GENEO NA CZYM POLEGA?

 

Zabieg Geneo by Pollogen polega na zaaplikowaniu na powierzchnię skóry specjalnej kapsułki i żelu, które aktywują złuszczanie naskórka. Wytworzone dzięki nim bąbelki z CO2 pękają, wywołując efekt Bohra, objawiający się poprzez zwiększenie metabolizmu komórek skóry, zwiększenie przepływu krwi w naczyniach włosowatych i wysłaniu do obszaru zabiegowego krwi bogatej w tlen.

 

Geneo zabieg to 3 etapy:

Dotlenienie - kapsułka z kwasu cytrynowego i wodorowęglanu sodu wraz z preparatem dobranym do kondycji skóry zapoczątkowuje efekt Bohra. Na powierzchni skóry wytwarzają się bąbelki z CO2. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, a uwolnione cząsteczki O2 dotleniają skórę.

Złuszczanie - uwolnione z kapsułki mikrogranulki złuszczają warstwę rogową naskórka i oczyszczają go. Skóra jest gotowa na wchłanianie substancji aktywnych z preparatu.

Wchłanianie - oczyszczona, złuszczona i dotleniona skóra może w maksymalnym stopniu wchłonąć takie substancje, jak kwas hialuronowy, kwas azelainowy, kwas kojowy oraz retinolm, zawarte w preparacie.

 

Do zabiegu Geneo nie musisz przygotowywać się w żaden sposób, a po nim wystarczy aplikować na skórę kremy nawilżające polecone przez kosmetologa.

CENNIK ZABIEGI GENEO

 

Balance, lluminate, Hydrate, Detox

1 godz / 280 PLN

 

Glam, Retouch

1 godz / 290 PLN

bottom of page